Zimowe prace w Wydawnictwie ITstart

Zimowa zapowiedź naszego Wydawnictwa: Internet Również dla Seniora, to kolejna książka po naszym Bestsellerze: Smartfon również dla seniora. Skupiamy się na tym aby również była to książka stanowiąca kompendium wiedzy nie tylko dla seniorów ale i aktywnych nieco młodszych użytkowników współczesnej sieci.

Zapewne znajdziemy w niej nie tylko informacje jak surfować po Internecie, jak wyszukiwać wiadomości, ale również w jaki sposób utrzymywać kontakty ze znajomymi poprzez portale społecznościowe, jak kupować produkty w sklepach internetowych, nawet te z artykułami spożywczymi w dużych marketach.

Dużą uwagę chcemy poświęcić na bezpieczeństwo osób podatnych dziś na ataki oszustów, podejmując temat pełnej profilaktyki bezpiecznego korzystania z Internetu, a także w jaki sposób dokonywać bezpiecznych płatności internetowych, przelewów, a nawet umieć posłużyć się BLIK-iem.

W książce nie tylko chcemy pokazać możliwości Internetu ale krok po kroku zachęcić do korzystania z wyszukania rozkładu jazdy autobusów,zademonstrować jak kupić bilet na pociąg, jak zamówić kuriera – gdy na pocztę zbyt daleko w zimowe wieczory, a także jak w sieci można się rozerwać i dobrze bawić…

Internet również dla Seniora niebawem w każdej księgarni w naszym kraju.