OD ZERA DO ECeDeeLa TOM-4 (wersja XP - MS OFFICE 2003) - podręcznik ECDL

5,00 zł
Brutto

Przede wszystkim autorzy książki położyli duży nacisk na prezentację danych zawartych w tabelach, przedstawiając techniki i możliwości formatowania tabel. Ponadto skupili się na szczegółowym przedstawieniu danych w postaci graficznej, za pomocą wzorów i diagramów. Ostatecznie czytelnik zostaje zapoznany ze sposobami optymalizacji danych zawartych w skoroszycie i przygotowaniem ich do wydruku.

Ilość

  • Każdy klient naszego sklepu może czuć się bezpieczny. Dane osobowe które nam powierza są odpowiednio chronione i wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówienia zgodnie z regulaminem naszego sklepu. Każdy klient naszego sklepu może czuć się bezpieczny. Dane osobowe które nam powierza są odpowiednio chronione i wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówienia zgodnie z regulaminem naszego sklepu.
  • Zamówienia realizujemy w wybranym przez klienta spedytorem w najkrótszym możliwym terminie. Zgodnie z umową kurier odbiera przygotowane przez nas paczki w następnym dniu roboczym od naszego zgłoszenia. Książki elektroniczne wysyłamy bezpłatnie drogą elektroniczną.  Zamówienia realizujemy w wybranym przez klienta spedytorem w najkrótszym możliwym terminie. Zgodnie z umową kurier odbiera przygotowane przez nas paczki w następnym dniu roboczym od naszego zgłoszenia. Książki elektroniczne wysyłamy bezpłatnie drogą elektroniczną.
  • Zwrot zakupionych towarów możliwy jest na zasadach określonych w regulaminie sklepu. Jednak przypominamy, że zgodnie z ustawą „Ustawa o Prawach Konsumenta” z dnia 30 maja 2014 r. nie tyczy treści  cyfrowych np: "e-booków". Szczegóły w regulaminie sklepu. Zwrot zakupionych towarów możliwy jest na zasadach określonych w regulaminie sklepu. Jednak przypominamy, że zgodnie z ustawą „Ustawa o Prawach Konsumenta” z dnia 30 maja 2014 r. nie tyczy treści cyfrowych np: "e-booków". Szczegóły w regulaminie sklepu.
9788392580843
16 Przedmioty
Nowy produkt

Pliki do pobrania

Przykładowy rozdział

Pliki do pobrania (5.57M)

Spis treści

Pliki do pobrania (179.08k)