Seria "Z Vistą"
Subskrypcja

Promocja dnia!

Drukarka lub Pendrive GRATIS!!

Sprawdź tutaj

Wizyt:
Dzisiaj: 19Wszystkich: 68122

Seria "Z Vistą"

Książki ECDL » Seria "Z Vistą"

Zobacz wszystkie | Strony:
 • OD ZERA DO ECeDeeLa z Vistą TOM-1 (VISTA - MS OFFICE 2007) - podręcznik ECDL

  Okładka Moduł 1 Od Zera Do ECeDeeLa z Vistą

  Treść książki obejmuje zakres pierwszego modułu ECDL, który dotyczy kluczowych pojęć użytkowania komputerów oraz ich roli w współczesnym świecie. Szczegółowo omówiono w książce zagadnienia związane ze sprzętem komputerowym, systemami operacyjnymi oraz oprogramowaniem dedykowanym dla komputerów osobistych jak i serwerów. Sporo miejsca poświęcono na omówienie nowoczesnych technologii informacyjnych oraz na ich stosowanie w życiu codziennym. Przedstawiono również techniki wymiany informacji pomiędzy komputerami za pośrednictwem różnych mediów.

  Cena:14.90
 • OD ZERA DO ECeDeeLa z Vistą TOM-2 (VISTA - MS OFFICE 2007) - podręcznik ECDL

  Okładka Moduł 2 Od Zera Do ECeDeeLa z Vistą

  Treść książki obejmuje zakres drugiego modułu ECDL, który dotyczy przede wszystkim obsługi i użytkowania komputerów klasy PC. Opisano środowisko obecnie najbardziej popularnego systemu operacyjnego Windows Vista, Na początku książki omówione zostały techniki podłączenia i uruchomienia zestawu komputerowego i przygotowanie go do pracy, a także zwrócono uwagę na wykorzystanie pomocy systemowej podczas rozwiązywania kluczowych zagadnień związanych z obsługą komputera. W dalszej części książki znaleźć można informacje na temat tworzenia plików, folderów oraz organizowania danych zapisanych w komputerze.

  Cena:14.90
 • OD ZERA DO ECeDeeLa z Vistą TOM-3 (VISTA - MS OFFICE 2007) - podręcznik ECDL

  Okładka Moduł 1 Od Zera Do Ecedeela z Vistą

  Treść książki obejmuje zakres trzeciego modułu ECDL, który dotyczy obsługi i użytkowania edytora tekstu. Treść książki bazuje na najnowszym edytorze firmy Microsoft jakim jest Word 2007, wchodzący w skład pakietu MS Office 2007. W książce opisane zostały zasady wprowadzania tekstu do dokumentów oraz przedstawiono techniki jego formatowania. Zwrócono uwagę na sposoby zaznaczania, przenoszenia, a także kopiowania tekstu pomiędzy różnymi dokumentami oraz pobieraniu treści wprost ze stron internetowych. Skupiono się na technikach tworzenia tabel oraz sporządzania wykresów na podstawie zawartych w nich danych.

  Cena:14.90
 • OD ZERA DO ECeDeeLa z Vistą TOM-4 (VISTA - MS OFFICE 2007) - podręcznik ECDL

  Okładka Moduł 4 Od Zera Do ECeDeeLa z Vistą

  Treść książki obejmuje zakres czwartego modułu ECDL w której szczególną uwagę zwrócono na sposoby zaznaczania, przenoszenia, a także kopiowania danych pomiędzy różnymi arkuszami, skoroszytami, a także różnymi programami o podobnym przeznaczeniu i zastosowaniu. Dużo miejsca poświęcono też na opisaniu zasad tworzenia formuł i korzystania z dostępnych funkcji matematycznych, statystycznych, logicznych i innych.

  Cena:14.90
 • OD ZERA DO ECeDeeLa z Vistą TOM-5 (VISTA - MS OFFICE 2007) - podręcznik ECDL

  Okładka Moduł 5 Od Zera Do ECeDeeLa z Vistą

  Treść książki obejmuje zakres piątego modułu ECDL, który dotyczy zasad korzystania i pracy z bazami danych. Szczegółowo omówiono zagadnienia związane z wyjaśnieniem elementarnych pojęć takich jak: tabele, rekordy, klucze, relacje, kwerendy itp. pozwalając w ten sposób zrozumieć treść książki nawet osobom nie mającym wcześniej kontaktu z bazami danych.

  Cena:14.90
 • OD ZERA DO ECeDeeLa z Vistą TOM-6 (VISTA - MS OFFICE 2007) - podręcznik ECDL

  Okładka Moduł 6 Od Zera Do ECeDeeLa z Vistą

  Treść książki obejmuje zakres szóstego modułu ECDL, który dotyczy zasad tworzenia i przygotowywania prezentacji multimedialnych z wykorzystaniem programu PowerPoint. Szczegółowo omówiono również zagadnienia związane z edytowaniem i wprowadzaniem zmian w istniejących już prezentacjach.

  Cena:14.90
 • OD ZERA DO ECeDeeLa z Vistą TOM-7 (VISTA - MS OFFICE 2007) - podręcznik ECDL

  Okładka Moduł 7 Od Zera Do ECeDeeLa z Vistą

  Multimedialny podręcznik przygotowujący do zdania siódmego egzaminu ECDL.
  Zawiera mnóstwo przykładów i ćwiczeń do samodzielnego wykonania. Opracowany został w taki sposób aby każdy nawet najmniej wprawiony użytkownik mógł łatwo przyswoić zawartą w podręczniku wiedzę.

  Cena:14.90
Zobacz wszystkie | Strony:
 

Komentarze

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com