Seria XP
Subskrypcja

Promocja dnia!

Drukarka lub Pendrive GRATIS!!

Sprawdź tutaj

Wizyt:
Dzisiaj: 19Wszystkich: 68122

Seria XP

Książki ECDL » Seria XP

Zobacz wszystkie | Strony:
 • OD ZERA DO ECeDeeLa TOM-1 (wersja XP - MS OFFICE 2003) - podręcznik ECDL

  Okładka Moduł 1 Od Zera Do ECeDeeLa

  Treść książki obejmuje zakres pierwszego modułu ECDL, który dotyczy kluczowych pojęć użytkowania komputerów oraz ich roli w współczesnym świecie.

   

  Uwaga:

  To jest nasza najstarsza książka całej serii. W sprzedaży oferujemy ją jedynie w zamówieniach hurtowych. Polecamy przy zamówieniu wybrać tom 1 z serii "Z Vistą" lub z serii "Z Siódemką". Książki te są znacznie aktualniejsze i pasują do pozostałych książek serii podstawowej XP.

  Cena:5.00
 • OD ZERA DO ECeDeeLa TOM-2 (wersja XP - MS OFFICE 2003) - podręcznik ECDL

  Okładka Moduł 2 Od Zera Do ECeDeeLa

  Treść książki obejmuje zakres drugiego modułu ECDL, który dotyczy przede wszystkim obsługi i użytkowania komputerów klasy PC. Autorzy opisali środowisko obecnie najbardziej popularnego systemu operacyjnego Windows XP, a także nadmienili w jaki sposób pracuje się w systemie MS DOS, pokazując w ten sposób różnice pomiędzy pierwszymi, a współczesnymi systemami operacyjnymi spotykanymi na komputerach osobistych.

  Cena:5.00
 • OD ZERA DO ECeDeeLa TOM-3 (wersja XP - MS OFFICE 2003) - podręcznik ECDL

  Okładka Moduł 3 Od Zera Do ECeDeeLa

  Treść książki obejmuje zakres trzeciego modułu ECDL, który dotyczy przede wszystkim obsługi i użytkowania najpopularniejszego edytora tekstu, jakim jest program MS Word. Poświęcono też sporo miejsca na opisanie zasad wprowadzania tekstu do dokumentów oraz przedstawiono techniki jego formatowania. Ponadto omówione zostały sposoby tradycyjnego tworzenia dokumentów jak i korzystanie z formularzy czy też kreatorów.

  Cena:5.00
 • OD ZERA DO ECeDeeLa TOM-4 (wersja XP - MS OFFICE 2003) - podręcznik ECDL

  Okładka Moduł 4 Od Zera Do ECeDeeLa

  Treść książki obejmuje zakres czwartego modułu ECDL w której szczególną uwagę zwrócono na sposoby zaznaczania, przenoszenia, a także kopiowania danych pomiędzy różnymi arkuszami, skoroszytami, a także różnymi programami o podobnym przeznaczeniu i zastosowaniu. Dużo miejsca poświęcono też na opisaniu zasad tworzenia formuł i korzystania z dostępnych funkcji matematycznych, statystycznych, logicznych i innych.

  Cena:5.00
 • OD ZERA DO ECeDeeLa TOM-5 (wersja XP - MS OFFICE 2003) - podręcznik ECDL

  Okładka Moduł 5 Od Zera Do ECeDeeLa

  Treść książki obejmuje zakres piątego modułu ECDL, który dotyczy zasad korzystania i pracy z bazami danych. Szczegółowo omówiono zagadnienia związane z wyjaśnieniem elementarnych pojęć takich jak: tabele, rekordy, klucze, relacje, kwerendy itp. pozwalając w ten sposób zrozumieć treść książki nawet osobom nie mającym wcześniej kontaktu z bazami danych.

  Cena:5.00
 • OD ZERA DO ECeDeeLa TOM-6 (wersja XP - MS OFFICE 2003) - podręcznik ECDL

  Okładka Moduł 6 Od Zera Do ECeDeeLa

  Treść książki obejmuje zakres szóstego modułu ECDL, który dotyczy zasad tworzenia i przygotowywania prezentacji multimedialnych z wykorzystaniem programu PowerPoint. Szczegółowo omówiono również zagadnienia związane z edytowaniem i wprowadzaniem zmian w istniejących już prezentacjach.

  Cena:5.00
 • OD ZERA DO ECeDeeLa TOM-7 (wersja XP - MS OFFICE 2003) - podręcznik ECDL

  Okładka Moduł 7 Od Zera Do ECeDeeLa

  Multimedialny podręcznik przygotowujący do zdania siódmego egzaminu ECDL.
  Zawiera mnóstwo przykładów i ćwiczeń do samodzielnego wykonania. Opracowany został w taki sposób aby każdy nawet najmniej wprawiony użytkownik mógł łatwo przyswoić zawartą w podręczniku wiedzę.

  Cena:5.00
Zobacz wszystkie | Strony:
 

Komentarze

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com