O firmie - ITSTART
Subskrypcja

Promocja dnia!

Drukarka lub Pendrive GRATIS!!

Sprawdź tutaj

Wizyt:
Dzisiaj: 19Wszystkich: 68122

o firmie

Jesteśmy firmą bazującą na ludziach kreatywnych, posiadających wiedzę i długoletnie doświadczenie w branży IT. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Obecnie nasza działalność skupia się na:

  • Działalności wydawniczej

   Jesteśmy zarejestrowanym wydawnictwem, które w stanie jest przygotować i wydać w druku książki, broszury, instrukcje obsługi itp. Jesteśmy autorami serii podręczników przygotowujących do zdania siedmiu egzaminów ECDL. Swoje doświadczenie zdobyliśmy podczas współpracy z wydawnictwem BTC, gdzie Marek Smyczek wydał pierwszy w Polsce podręczniki do programów: PROTEL 99SE oraz PROTEL DXP 2004

PROTEL 99 SE

PROTEL DXP

  • Działalności edukacyjno – szkoleniowej

   Naszą kadrę stanowią młodzi instruktorzy z ogromną wiedzą i długoletni nauczyciele z doświadczeniem i zacięciem, posiadający wiedzę podpartą praktyką w branży IT. Posiadamy uprawnienia międzynarodowych egzaminatorów ECDL, ECDL-A, E-Citizen, trenerów programu CISCO CCNA, CISCO DISCOVERY, CISCO EXPLORATION, IT ESSENTIALS i UNIX. Posiadamy praktykę umożliwiającą nam przeprowadzać kursy stacjonarne na terenie Lokalnej Akademii Informatycznej w Piekarach Śląskich lub w dowolnym miejscu w Polsce. Ponadto mamy możliwość prowadzenia w pełni zdalnych kursów w formie „e-Learning”, jak i kursów mieszanych (stacjonarno – zdalnych) w formie „Blended Learning”.

NAUCZANIE STACJONARNE, e-learning, blended-learning

 • Sprzedaż i serwis komputerów

  Oferujemy w sprzedaży wydajne komputery stacjonarne oparte wyłącznie na markowych podzespołach, o sprawdzonej konfiguracji i z długą gwarancją na podzespoły, oraz markowe komputery przenośne i serwery. Nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży komputera, ale robimy coś więcej. Na życzenie klienta wdrożymy zakupiony sprzęt w jego firmy lub instytucji. Dla klientów indywidualnych mamy specjalne względy, oferujemy im instalacje komputera w domu z pierwszą lekcję obsługi dla całej rodziny. Podejmujemy się również naprawy i rozbudowy starszych komputerów.

 • Wdrażaniem systemów informatycznych w firmach

  Nasze doświadczenie pomoże każdej firmie we wdrożeniu nowo zakupionego systemu informatycznego lub oprogramowania. Dla firm, instytucji, biur i kancelarii które nie mają koncepcji jak usprawnić działalność, zabezpieczyć dane przed utratą lub dostępem osób niepowołanych, jak ulepszyć wymianę informacji, zawsze mamy sprawdzone i bezpieczne rozwiązania.

 • Projektowaniu, wykonaniu i konfiguracji sieci komputerowych

  Zajmujemy się kompleksową obsługą sieci komputerowych. Projektujemy i wykonujemy instalacje sieciowe i elektryczne dla małych, dużych i mikro sieci. Wykorzystujemy technologie kablowe, bezprzewodowe i światłowodowe. Dostarczamy i sprzedajemy sprzęt sieciowy. Konfigurujemy serwery i komputery pracujące w sieci. Szkolimy kadry obsługujące sieci i pracowników firmy. Rozbudowujemy i modernizujemy istniejące sieci.

 • Projektowaniu witryn i aplikacji internetowych.

  Szybko i sprawnie projektujemy i wykonujemy bezpieczne witryny internetowe i aplikacje sieciowe. W swoich rozwiązaniach wykorzystujemy pewne rozwiązania, zwracając uwagę na estetykę, funkcjonalność serwisu www. Dbamy o to aby wykonane przez nas witryny zawsze i skutecznie były wyszukiwane przez sieciowe wyszukiwarki, takie jak google.

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com