ECCC
Subskrypcja

Promocja dnia!

Drukarka lub Pendrive GRATIS!!

Sprawdź tutaj

Wizyt:
Dzisiaj: 19Wszystkich: 68122

Książki ECCC

Program ECCC (Europejski Certyfikat Kompetencji Informatycznych) to standard określający kompetencje użytkowników technologii informatycznych, z uwzględnieniem poziomu wymaganych kwalifikacji na konkretnym stanowisku pracy.

Działania w których wykorzystywana jest technologia informatyczna zostały podzielone na dwa obszary: ogólny i branżowy. Do kompetencji ogólnych, należą następujące moduły certyfikacyjne: Sprzęt i oprogramowanie komputerowe, Edycja dokumentów, Obliczenia arkuszowe, Bazy danych, Multimedia, Technologie informacyjno-komunikacyjne, Technologie mobilne oraz Grafika biznesowa. W kompetencjach branżowych wyróżniamy następujące moduły: e-Nauczanie, Służba zdrowia oraz Obsługa turystyki.

Podręczniki z serii „OD Zera Do ECeCeCe” zostały przygotowane zgodnie z precyzyjnie zdefiniowanymi wymaganiami programowymi i aktualnymi sylabusami, tak aby idealnie odwzorować obszary i poziomy kompetencji dla poszczególnych stanowisk pracy w Macierzy Kompetencji ECCC. Pomysłodawcami i wydawcami książek z serii „OD Zera Do ECeCeCe” są długoletni i doświadczeni pedagodzy, nauczyciele dyplomowani. Od wielu lat przeprowadzają szkolenia i egzaminy ECDL, CISCO CNA, IT ESSENTIALS oraz zajmujący się wdrażaniem w proces dydaktyczny nowości pedagogicznych takich jak platformy e-learningowe czy tablice interaktywne.

Autorami tekstu i ilustracji są młodzi ludzie, wybitnie uzdolnieni uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich, szkoły która w 2011 roku została uhonorowana tytułem „Szkoła Odkrywców Talentów”. Wszystkie książki powstały przy współpracy redaktora, absolwenta tej szkoły, a obecnie studenta Informatyki Rafała Bury.

Zobacz wszystkie | Strony:
 • OD ZERA DO ECECECE TOM-2 (podręcznik ECCC)

  Okładka

  Edycja dokumentów - Poziom A i B

  Podręcznik zajmuje się zagadnieniami związanymi z edytorami tekstu. Wprowadza w zadady wpisywania i formatowania tekstu. Nauczy tworzenia tabel i upiększania tekstu elementami graficznymi. Pokaże jak przygotowany tekst zapisać i wydrukować. Można potraktować go jako podstawową książkę - przewodnik dla każdego, kto chce poznać zasady pisania na komputerze.

   

  AUTORZY: NATALIA LEGARSKA, TOMASZ MAREK

  NUMER ISBN: 978-83-61173-54-0, SERIA 978-83-61173-56-6

  ILOŚĆ STRON: 141

  ROK WYDANIA: 2013

  FORMAT [mm]: 170 x 240

  Cena:9.90
 • OD ZERA DO ECECECE TOM-3 (podręcznik ECCC)

  Okladka ECCC M3.jpg

  Obliczenia arkuszowe - Poziom A i B

  Podręcznik zajmuje się zagadnieniami związanymi z arkuszami kalkulacyjnymi. Wprowadza w zadady wpisywania i formatowania danych. Pomoże w opracowaniu formuł matematycznych, logicznych czy statystycznych. Nauczy tworzenia tabel i wykresów. Pokaże jak przygotowany arkusz zapisać i wydrukować. Można potraktować go jako podstawową książkę - przewodnik dla każdego, kto chce poznać zasady przeprowadzania obliczeń za pomocą komputera.

   

  AUTOR: MATEUSZ GRABIŃSKI

  NUMER ISBN: 978-83-61173-55-7, SERIA 978-83-61173-56-6

  ILOŚĆ STRON: 148

  ROK WYDANIA: 2012

  FORMAT [mm]: 170 x 240

  Cena:9.90
 • OD ZERA DO ECECECE TOM-7 (podręcznik ECCC)

  M7-ECCC-C-600.png

  Technologie mobilne - Poziom A i B

  Podręcznik zajmuje się zagadnieniami związanymi z technologiami umożliwiającymi komunikację pomiędzy ludźmi. Przybliża zagadnienia związane z telefoną komórkową. Tłumaczy jak działą sieć gsm i telefon. Jest przewodnikiem jak tworzyć sms-y i mms-s. Jak przeglądać strony internetowe i używać aplikacje w telefonie typu smartfon. Wprowadza do używania telefonów z systemem IOS i Android.

  Ponadto książka zajmuje się jeszcze sieciami WiFi. Pomaga je zrozumieć i wykorzystywać. Nie zapomniano również o wprowadzeniu w świat nawigasji GPS.

  Książkę można potraktować jako podstawowy podręcznik - przewodnik dla każdego, kto chce poznać zasady nowoczesnej komunikacji.

   

  AUTOR: Marcin Szkotak

  NUMER ISBN: 978-83-61173-60-1, SERIA 978-83-61173-56-6

  ILOŚĆ STRON: 70

  ROK WYDANIA: 2011

  FORMAT [mm]: 170 x 240

  Cena:9.90
 • OD ZERA DO ECECECE TOM-8 (podręcznik ECCC)

  Okladka ECCC M8.jpg

  Grafika biznesowa - Poziom A i B

  Podręcznik zajmuje się zagadnieniami związanymi z grafiką i prezentacjami komputerowymi. Wprowadza w zadady tworzenia, formatowania i animacji slajdów. Pomoże w przygotowaniu elementów graficznych i wykresów. Pokaże jak przygotowaną prezentację zapisać, opublikować  i wydrukować. Można potraktować go jako podstawową książkę - przewodnik dla każdego, kto chce poznać bliżej możliwości prezentacji komputerowych.

   

  AUTOR: Marcin Kalyta

  NUMER ISBN: 978-83-61173-61-8, SERIA 978-83-61173-56-6

  ILOŚĆ STRON: 147

  ROK WYDANIA: 2012

  FORMAT [mm]: 170 x 240

  Cena:9.90
Zobacz wszystkie | Strony:
 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com